uğur bayram

1998 yılında Gazi Üniversitesi mimarlık bölümüne başladı, eğitim süresi boyunca ve sonrasındaki profesyonel mimarlık yaşamında, sektörün öncü firmalarında çalıştı.
2008 yılında Türkiye’nin mobilya merkezi Siteler’de babasından devraldığı mobilya üretim atölyesine tasarım unsurunu da ekleyerek işletmeye başladı.
Halen bu alanda, temelden çatıya profesyonel ve güvenilir ekip arkadaşlarıyla proje, görselleştirme, uygulama ve mobilya alanında hizmet sunuyor.
Ahşap Üretimi
Ahşap üretimi alanında, konusunda uzman kadroyla müşteri odaklı çalışarak, en iyi üretim standartlarında her türlü mobilya üretimi gerçekleştiriyoruz. İlkemiz, proje bazlı ve perakende mobilya imalatında tasarımın gücünü ön plana çıkararak, ilk günkü sağlamlığını uzun yıllar boyunca koruyan ve güvenle kullanılabilen mobilyalar üretmek… Kullanıcının ihtiyaç ve istekleri, mekân, üretim, mimari algı bileşenleriyle olgunlaşan ve yaşayan üretim anlayışımız, sektördeki yerimizi sağlamlaştırıyor.
Mimarlık ve 3 Boyutlu Tasarım
Uğur Bayram, 1999’dan beri Türkiye’de ve dünyada yapılan onlarca mimari ve binlerce üç boyutlu projede, hem kişisel olarak, hem de ekip üyesi olarak katkıda bulundu. Faaliyet alanı olarak özellikle restoran, bar, kafe, ofis, otel ve konut iç mekan tasarımı üzerine hem proje hem uygulama yapmaktadır. Tasarım ve görselleştirmedeki amacı, yaşayan ve kişiliği olan projelere imza atmak…